středa 15. března 2017

Elektromontážní práce

Elektroinstalace

 Elektro3b Děčín


Dnes si povíme, co je to elektroinstalace, jaké známe druhy elektroinstalací a také jaké služby v oboru elektromontážních prací nabízí děčínská firma Elektro3B Děčín.

Elektroinstalace slouží k přenosu elektrické energie (silové rozvody) nebo k přenosu dat a slaboproudých signálů. Pro elektroinstalaci v budovách se používají názvy rozvodná síť (síťové rozvody), datová síť (datové rozvody), popřípadě slaboproudé rozvody (sdělovací vedení).

V budovách je elektroinstalace uložena ve stěnách v elektroinstalačních trubkách nebo přímo v omítce, případně na povrchu stěn nebo v prostoru v elektroinstalačních lištách, kanálech nebo žlabech. Pro moderní elektroinstalaci je typické, že síťové (napájecí) i slaboproudé vodiče a kabely jsou vedeny společnými trasami a propojují stejné přístroje. V bytových instalacích bývají ve společném rámečku umístěny silové zásuvky společně s datovou, telefonní nebo TV/SAT zásuvkou. Mimo to může být současně se silovým vedením položen i kabel pro ovládací sběrnici KNX (inteligentní systém pro řízení budov).
Společnost Elektro3B Děčín nabízí komlexní elektroinstalace s týmem vlastních zkušených zaměstnanců.

  • Průmyslové elektroinstalace - výrobní provozy, výrobní linky, skladové haly, rekonstrukce průmyslového osvětlení s propočty návratnosti vynaložených prostředků
  • Domovní elektroinstalace - rodinných domů, dřevostaveb, rekonstrukce hlavních bytových vedení (stoupaček), rekonstrukce bytů, instalace led osvětlení
  • Inteligentní systém řízení budov (KNX, LOXONE) - pokud jste zastánci inovativních řešení,   Elektro3B vám nabídne systém elektroinstalací, který vaši budovu proměni v objekt inteligentni, komforní a úsporný. proste SMART HOME.


Žádné komentáře:

Okomentovat