úterý 14. března 2017

Stavba a pronájem lešení RUX SUPER 65/100

Moderní verze klasického fasádního lešení

Chystáte se na zateplení domu či na novou fasádu? Představím vám firmu Rydval a.s. a její produkty, která se zabývá stavbou a pronájmem lešení MJ UNI TOP 65/100 a RUX SUPER 65/100.

Firma Rydval a.s. je nejvýznamějším dodavatelem  v Ústeckém kraji s působností po celé ČR. Zajišťuje také atypické a průmyslové montáže.

Dnes se podrobněji podíváme na lešení RUX SEUPER 65/100.

RUX SUPER je velká škála profesionálních systémů lešení a představuje moderní verzi klasického fasádního lešení. Systém RUX SUPER je k dispozici v optimální šířce 65 cm a 100 cm, což znamená, že se vždy najde to správné řešení pro každou aplikaci. Hlavní chrakteristikou lešení RUX SUPER jsou dvě základní funkce: velmi jednoduchá montáž bez použití nářadí a logický systém metrických rozměrů.Další výhody systému RUX 65/100 jsou:

  • provedení bez šroubových a klínových spojů
  • systémová jednoduchost umonující montáž jedinou osobou
  • automatické vyrovnání lešení v obou osách běhen stavby
  • o třetinu nižší hmotnost oproti např. lešení trubkovému
  • až dvojnásobná rychlost montáže
  • nosnost až 400kg/m2 při šířce 65 cm
  • extrémně pevná konstrukce
Rámové lešení RUX SUPER 65/100 je koncipováno jako modulární systém a je možné jej kombinovat s některými dalšími typy lešení. 

Samotné díly lešení jsou navrženy tak, aby se co nejvíce ušetřil prostor při skladování a přepravě a aby bylo dosaženo co největší efektivity při manipulaci s díly, montáži a demontáži. Jedno pole lešení je tak možno postavit a rozložit už za 5 minut.

Při o nižsí hmotnosti o 17,5% mohou nést stejné zatížení jako standardní modely. Tajemství spočívá v novém typu oceli, která se používá pro tyto rámy. V posledních letech byla vyvinuta celá řada nových produktů pro tento systém  s extrémně lehkým rámem ULTRA (který je lehčí o 17,5%) a je určen zejména pro izolace a rekonstrukce budov.


Certifikace RUX SUPER 65        Z-8.1.-185.1
Certifikace RUX SUPER 100      Z-8.1.-185.2

Žádné komentáře:

Okomentovat